واحد فروش پادیر با توجه به جایگاه ویژه و ارزنده مشتریان با شعار مشتری مداری سعی در تسهیل ارتباط مشتریان با این مجموعه داشته و در همین راستا اقدام به راه اندازی مرکز تماس با شماره تلفن ۵ رقمی نموده است، به همین منظور کلیه مشتریان گرامی می توانند از طریق تلفن ، ایمیل ، تلگرام ، واتس اپ ، فکس ، مراجعه حضوری و یا سیستم CRM با این واحد در ارتباط باشند .

تلفن : ۷۲۲۵۸ – ۰۲۱ 

 

 

واحد فروش پادیر به عنوان عامل پشتیبانی فروش در ۳ بخش با مشتریان در تعامل می باشد:

۱- خدمات قبل از فروش کالا :

به صورت مشاوره، تشخیص نیاز مشتری، ارائه سیستم فنی متناسب با نیاز پروژه

 ۲- خدمات حین فروش کالا :

تهیه مستندات فنی جهت صدور فاکتور فروش

نظارت و بازرسی بر روند تولید بر اساس مستندات و مشخصات فنی مورد توافق

 ۳- خدمات پس از فروش کالا :

گارانتی کیفیت محصول و رسیدگی و کارشناسی به شکایت مطروحه و اعزام کارشناس مجرب به محل در صورت نیاز

ارائه گواهی نامه تضمین کیفیت محصول منطبق با استاندارد ملی

 

 

نحوه فروش محصولات

واحد فروش پادیر کلیه محصولات تولیدی شرکت اعم از خرپای صنعتی، تیرچه بتنی صنعتی، تیرچه فولادی با جان باز را بصورت اختصاصی و مطابق با نیاز مشتری محاسبه قیمت نموده و پس ازتایید ایشان به فروش می رساند  .

واحد فروش پادیر با بهره مندی از سیستم ارتباط با مشتریان (CRM)  امکان ثبت تمام اطلاعات و مراحل ارتباط مشتری با شرکت از زمان شروع تا پایان پروژه را دارا می باشد.

 

 

شکایات و پیشنهادات مشتریان

هر زمان مشتری شکایت و یا انتقادی در رابطه با  کیفیت محصول ، نحوه ارسال یا موارد دیگر داشته باشد میتواند با به اعلام نظر و یا طرح شکایت  نماید .این امر می تواند توسط نامه ، تلگرام، واتس اپ، پیامک، فاکس ، تلفن و یا سیستم ارتباط با مشتریان ( CRM ) انجام و واحد فروش وظیفه دارد در اسرع وقت نتیجه را به اطلاع مشتری برساند .در صورتی که شکایت ، در ارتباط با کیفیت محصول ارسالی باشد واحد فروش شرکت موظف است در اسرع وقت نسبت به اعزام کارشناس و رسیدگی به  شکایت مطروحه اقدام نماید .

واحد فروش پادیر در راستای ارج نهادن به نظرات مشتریان و همچنین پیشبرد هر چه بهتر اهداف خود، اقدام به نظر سنجی و ثبت پیشنهادات مشتریان در انتهای پروژه در فرم های مربوطه نموده و در پایان هر ماه با گزارش گیری از میزان رضایت و یا شکایت ایشان مشکلات  را برطرف می نماید.

دپارتمان فروش