انبار و سایت بتن ریزی

شرکت پادیر با در اختیار داشتن انبار و سایت بتن ریزی و مونتاژ تیرچه های بتنی به مساحت ۱۵۰۰۰ متر مربع با ظرفیت تولید روزانه ۶۰۰۰ متر طول در یک شیفت کاری و ظرفیت انبارش ۵۰۰۰۰ متر طول تیرچه بتنی و همچنین وجود تیم مهندسی مجرب برای نظارت، داشتن نزدیک به ۵۰ نفر نیروی ماهر فعال، به پشتوانه عنایت خداوند متعال و پرسنل متعهد، توفیق خدمات رسانی در عرصه آبادانی کشور را دارد.

مصالح تشکیل دهنده تیرچه خرپایی بتنی:
سیمان: خصوصیات سیمان مصرفی باید با استانداردهای ملی، ویژگی های سیمان پرتلند تیپ ۱ و ۲ به شماره ۳۸۹ ایران مطابقت داشته باشد.
سنگدانه: خصوصیات سنگدانه های مصرفی (ماسه ۳-۰ ، ماسه ۶-۰ ، شن عدسی ۱۰-۰ و شن نخودی۱۵ -۱۰)  باید مطابق با استاندارد ملی ایران به شماره ۳۰۲  باشد.
آب: آب مصرفی باید صاف، تمیز و عاری از مواد آلی ، قلیایی و اسیدی (آب شرب) که برای ساخت ملات مضر هستند باشد. خصوصیات آب اختلاط مطابق با استاندارد ملی ایران به شماره ۱۴۷۴۸ ( آب اختلاط بتن ) مورد استفاده قرار می گیرد.

خرپا: خصوصیات خرپای مصرفی باید با استاندارد ملی، ویژگی های خرپا به شماره ۱-۲۹۰۹ ایران مطابقت داشته باشد.
میلگرد تقویتی: میلگرد مورد استفاده، میلگرد استاندارد S400  با مقاومت کششی بالا (۴۰۰ مگاپاسکال) می باشد.

 فرایند تولید تیرچه خرپایی بتنی:

بتن توسط میکسر پیمانه دار تمام مکانیزه تولید و به وسیله باکت به سایت تولید تیرچه بتنی حمل می گردد. قبل از بتن ریزی، قالب روغن کاری می شود، سطح کار پرداخت می شود و شبکه های خرپایی کنترل کیفیت شده در قالب ها قرار می گیرند.  پس از ساعتی فرایند عمل آوری شروع می شود. در مرحله پایانی تیرچه ها نشانه گذاری شده و به محوطه انبار محصول نهایی(دپو) انتقال داده می شود تا بر اساس سفارش هر مشتری بارگیری و ارسال گردد.

علاوه بر نمونه گیری و آزمون های استاندارد هر محصول در تمام مراحل فوق الذکر، واحد کنترل و کیفیت (QC) و واحد تضمین کیفیت (QA) برخط تولید نظارت کامل دارد تا در نهایت محصولات این شرکت با بالاترین استاندارد و کیفیت مطلوب وارد بازار شود.

شرکت تیرچه پادیر به منظور تامین کلیه نیازهای بازار و پاسخدهی با سرعت بالا به نیاز مشتریان، اقدام به تولید و دپوی گسترده ی انواع تیرچه پیش ساخته بتنی آماده، در اندازه های مختلف نموده است.